“Bisedë për jetën” në dy festivale në Indi

12 Nëntor, 2017 - 12:19 pm

Filmi i metrazhit të shkurtër “Bisedë për jetën” me regji të Agim Abdula e producent Bunjamin Kurtishit, është pranuar në dy festivale në Indi, shkruan KultPlus.

Ky film, do të marrë pjesë në Delhi International Film Festival – Neë Delhi, INDI dhe AFC Global Fest, Kolkata – INDI.
Ky film është prodhuar nga produksioni “Galaktika Pictures”, ndërsa tashmë ky produksion shumë shpejt sjellë edhe dy filma të tjerë të shkurtër si: “The Beginning” dhe “Conscience”./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme