‘Golden Globes’ vazhdon me magjinë e organizimit këtë të dielë

25 Shkurt, 2021 - 6:40 pm

Edicioni i 79-të i ceremonisë “Golden Globes” do të zhvillohet të dielën në mungesën e tepihut të kuq kur bota po përjeton pandeminë, përcjell KultPlus.

Shfaqja do të vazhdojë pa darkat gala të lezetshme, një luzmë fotografësh dhe fustane dizajnerësh që lidhen me festimin e filmave më të mirë të vitit dhe shfaqjeve televizive.

Këtë vit, ngjarja do të zhvillohet nga dy vende, aktorët e humorit Tina Fey nga Nju Jorku dhe Amy Poehler nga Beverly Hills, California.

Ceremonia e së dielës do të transmetohet drejtpërdrejt në televizionin NBC. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme