Krahasimi i paraqitjes së aktorëve në seriale gjatë viteve 1990-2000 (FOTO)

26 Prill, 2021 - 11:07 pm

Ishte viti 1946 kur seritë e para u shfaqen në ekran. Sot ato kanë një rol shumë të madh dhe shumë të rëndësishëm në kinematografinë moderne.

Gjithashtu, serialet kanë gjetur vendin e tyre në zemrat tona sepse disa prej tyre zgjasin me vite, ne mësohemi me personazhet tanë të preferuar aty dhe ndihemi sikur të jenë miqtë tanë të ngushtë për të cilët dimë gjithçka.

Kështu që vendosëm të zbulojmë se si ndryshoi portreti i personazheve të serialeve të famshme, duke filluar nga episodi i parë i tyre e deri në shfaqjen e fundit në serial./ klan/ KultPlus.com

Dr. Perry Cox — Scrubs

Kelly Taylor — Beverly Hills, 90210

Donna Martin — Beverly Hills, 90210

Monica Geller — Friends

Penny — The Big Bang Theory

Susan Mayer — Desperate Housewives

Willie Tanner — ALF

Xena — Xena: Warrior Princess

Piper Halliwell — Charmed

Dean Winchester — Supernatural

Të fundit

Të ngjajshme