“La Casa de Papel”, seriali më i njohur në Netflix

7 Dhjetor, 2021 - 9:30 pm

Drama spanjolle ”La Casa de Papel”, është shfaqja më e njohur në Netflix, sipas sistemit të renditjes publike të shërbimit të transmetimit.

Episodet e fundit të dramës spanjolle u publikuan më 3 dhjetor, duke përfunduar serialin me tre sezone. “La Casa de Papel”, një nga shfaqjet më të ndjekura në gjuhën jo-angleze në Netflix, është një shembull tjetër i suksesit të platformës me programimin ndërkombëtar.

Më poshtë në listë qëndron “Lost in Space” në zhanrin fantastiko-shkencore e cila pati premierën e sezonit të tretë dhe të fundit më 1 dhjetor.

“CoComelon” qëndron gjithashtu Top 10 pas një rënie të shkurtër në renditje në fillim të këtij muaji. Sa i përket serialeve të tjera miqësore për fëmijët, seriali i animuar “Jurassic World Camp Cretaceous” është gjithashtu në listë.

Në Top 10 janë gjithashtu edhe “The Queen of Flow”, respektivisht e katërta, “Selling Sunset” në vendin e gjashtë, “Cowboy Bebop” e parafundit, ndërsa lista mbyllet nga “Maid”./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme