Më 6 qershor fillon ‘PriDox’, java e filmit të gjatë dokumentar

3 Qershor, 2023 - 5:19 pm

Të marten, më 6 qershor do të fillojë java e filmit të gjatë dokumentar ‘PriDox’, përcjell KultPlus.

Ngjarja e cila do të mbahet në Kino Armata do të fillojë me filmin ‘Paved Paradise’ dhe përmbyllet më 10 qershor me filmin ‘My worst enemy’.

Ndërkaq ‘PriDox’ është një program i lansuar nga Prishtina International Film Festival dhe sivjet shënon edicionin e parë./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme