Nicolas Cage do të luaj në një film në lidhje me të

18 Nëntor, 2019 - 10:50 am

Nicolas Cage raportohet se është në bisedime për të luajtur veten në një film në lidhje me të.

Kjo duke u përpjekur të fitojë një rol në filmin e ri të Quentin Tarantinos.

Filmi i titulluar “Unbearable Weight of Massive Talent” po kalon negociatat përfundimtare që do të merren nga Lionsgate, sipas The Hollywood Reporter.

Filmi është shkruar nga Tom Gormican dhe Kevin Etten , me Gormican të bashkangjitur në regji.

Në film, Cage flet për një version egoist të tij gjatë periudhës së viteve të 90’ta, i cili tallet me të ardhmen e tij për të mos qenë i famshëm, si dhe për të realizuar shumë filma me buxhet të ulët.

Aktualisht nuk ka asnjë indikacion nëse aktorë të tjerë po konsiderohen për rolin e Nicolas Cage, përveç vetë Nicolas Cage. Klan Kosova / KultPlus.com

Të ngjajshme