Prezantohet traileri i filmit “Tegel” nga Leart Rama (VIDEO)

7 Shtator, 2018 - 10:05 pm

Filmi “Tegel” i cili vjen nën regjinë e Leart Rames, ka publikuar trailerin sot.

Për këtë gjë ka njoftuar vetë regjisori i filmit Leart Rama i cili është shprehur i lumtur dhe falënderues për të gjithë ata që ju bashkëngjiten në këtë rrugëtim.

Në role kryesore në këtë film luajnë: Irena Cahani, Edon Shileku, Redon Kika dhe Lejs Sokoli.

Po ju sjellim statusin e plotë të regjisorit:

“Jam shume i lumtun me ju prezantu trailerin e filmit tone te ri: TEGEL.
Perjetesisht falenderues per krejt ju qe keni pas besimin n’mu edhe durimin e gjate qe ky film me u realizu. JU DUA
production: Katharsis Films in collaboration ëith Dokufest and In My Country Post Productions
Ne role kryesore: Irena Cahani Edon Shileku Redon Kika dhe Lejs Sokoli.
Audio: Laured Isufaj
Kostumografia: Alma S. Krasniqi costumes assisting: Butrint Pasha dhe Erinda Morina
Make-up: Tesa Kabashi
Production assisting: Adis Cena
Script supervisor: Eljesa Beka
music: Vali Kuqi, Acronym
official soundtrack: Vali Kuqi – PINGUL”, ka shkruar regjisori rama në Facebook. / KultPlus.com

A Worthy Man from Kristian Håskjold on Vimeo.

Të fundit

Të ngjajshme