Rikthehen yjet e ‘The Morning Show’ në sezonin e tretë

25 Gusht, 2023 - 11:20 pm

Apple TV+ ka ndarë pjesë nga “The Morning Show Season 3”.

Shërbimi i transmetimit ndau një trailer për këtë sezon të enjten ku shfaqeshin Jennifer Aniston dhe Reese Witherspoon.Seriali bazohet në librin e Brian Stelter, “Top of the Morning Inside the Cutthroat World of Morning TV”.

Traileri tregon yjet e “The Morning Show” duke vepruar mes një sulmi kibernetik në UBA dhe ardhjes së një gjiganti teknologjik (Jon Hamm) me interes në rrjet dhe në Alex Levyn (Anistonin).

Në sezonin 3, “e ardhmja e rrjetit vihet në pikëpyetje dhe besnikëria shtyhet në cep kur një titan i teknologjisë interesohet për UBA. Formohen aleanca të papritura, të vërtetat private armatosen dhe të gjithë detyrohen të përballen me vlerat e tyre thelbësore të dyja brenda dhe jashtë redaksisë”, thuhet në një përmbledhje zyrtare.

Në serial luajnë edhe: Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Greta Lee, Nicole Beharie dhe Juliana Margulies./KultPlus.com

Të ngjajshme