Shqiptari Arian Asllani, në film bashkë me Al Pacinon dhe De Niron

24 Janar, 2018 - 4:43 pm

Action Bronson, një shqiptar i njohur në Amerikë për muzikën e tij por edhe për emisionin e famshëm të cilin e modern, do të jetë pjesë e një projekti filmik në NETFLIX.

Asllani i është bashkuar ekipit të filmit “The Irishman” me regji nga Martin Scorsese.

Siç shkruan Billboard, Action Bronson do të jetë pjesë e filmit ku luajnë De Niro, Al Pacino dhe Joe Pesci.

Nuk dihet ende natyra e rolit të Bronson në projektin filmik në fjalë Ariani është 34 vjeçar, ndërsa në vitin 2012-të nënshkroi kontratë me Warner Bros. Records, për të kaluar më pas tek Vice Records, shkruan KultPlus.

Religious Art.

A post shared by Action Bronson (@bambambaklava) on

“The Irishman” do të publikohet vitin 2019-të ndërsa është bazuar në librin “I Heard You Paint Houses: Frank ‘The Irishman’ Sheeran and the Inside Story of the Mafia, the Teamsters, and the Final Ride by Jimmy Hoffa” shkruar nga Charles Brandt. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme