займ на карту онлайн потребительский кредит

Kjo është gjendja e oborrit të QKUK-së, aty ku pacientët do të duhej të pushonin

9 Korrik, 2019 - 10:48 am

Oborri i QKUK-së duket në gjendje të rëndë në këtë fotografi që e publikoi basketbollisti Fikret Shatri sot në rrjetet sociale.

Mbeturinat kanë mbuluar tokën, dhe për këtë s’është përkujdesur askush që t’i largojë ato.

Qytetarët shprehen të indinjuar me këtë situatë. Ata thonë se njeriu i sëmurë, në këtë gjendje, mund të marrë edhe sëmundje tjera. /KultPlus.com

Të ngjajshme