займ на карту онлайн потребительский кредит

Objekti i vetëm në Prishtinë që ka mbijetuar që nga shekulli XIX (FOTO)

5 Janar, 2020 - 11:28 am

Në një fanpage në Facebook është publikuar një fotografi e vjetër e rrugës ‘Tringë Smajli’ në Prishtinë, ku shihet se si ka qenë më parë kjo rrugë dhe si është sot.

Rruga ‘Tringë Smajli’ është njëra ndër rrugët më të frekuentuara dhe më të njohura në Prishtinë. Kjo pasi në këtë rrugë ka biznese, hotele luksoze dhe bare të njohura.

Në një fanepage të Facebook’ut të quajtur ‘Dreni për Prishtinë’, janë publikuar dy fotografi të rrugës ‘Tringë Smajli’.

Fotografi bardhë e zi është fotografi shumë e vjetër e kësaj rruge, ku shihet se si ka qenë më parë. / KultPlus.com

Të ngjajshme