Mbrëmë në Tiranë u dha premiera e filmit “Bloodlans” (FOTO)

21 Shtator, 2017 - 4:04 pm

Pas premierës botërore në Glasgow, filmi i parë shqiptar i zhanrit horror “Bloodlans” erdhi mbrëmë premierë në Tiranë, shkruan KultPlus. Filmi me skenar dhe regji të Steven Kastrissios tashmë ka marrë edhe shpërblime ndërkombëtare, duke përfshirë edhe çmimin për aktoren shqiptare Suela Bako, kurse pos saj, në këtë film me rolet e tyre kanë luajtur edhe aktorët: Gëzim Rudi, Emiljani Palali, Suela Bako, Alesia Xhemalaj, Florist Bajgira, Ilire Vinca, Dritan Arbana… KultPlus ju sjellë disa fotografi nga premiera mbrëmë. /KultPlus.com

Të ngjajshme