займ на карту онлайн потребительский кредит

Amerika ndriçon qiellin e Prishtinës me fishekzjarrë (VIDEO)

4 Korrik, 2019 - 10:59 pm

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA) ka ndriçuar qiellin e Prishtinës duke hedhur me qindra fishekzjarrë me rastin e hapjes së ambasadës së re të saj dhe 243 vjetorin e Ditës së Pavarësisë.

Ambasada e SHBA-së ka hedhur fishekzjarrë lidhur me shënimin e ditës së Pavarësisë së saj dhe hapjes së ambasadës së re në Dragodan.

Pjesë e kësaj ngjarje janë shumë liderë të Kosovës dhe zyrtarë nga Departamenti i Shtetit të Amerikës.

Më poshtë keni një video nga Ambasada e SHBA-së në Prishtinë.

Të ngjajshme