Bomba e pashpërthyer ndërpret xhirimet e filmit ku po aktronte Angelina Jolie

11 Nëntor, 2019 - 3:30 pm

Angelina Jolie dhe bashkëpunëtori i saj Richard Madden, u detyruan ditë më parë të ndalojnë xhirimet e ”The Eternal”.

Kjo pasi raportohet se u gjet një bombë e pashpërthyer në Fuerteventuran spanjolle.

Megjithatë, përkundër përvojës së frikshme, Angelina Jolie u shfaq e qetë pas një pauze kur ndërprenë filmimet e ”The Eternals”.

44 vjeçarja dukej rrezatuese ndërsa nuk kishte vendosur as grim dhe as nuk kishte vendosur ndonjë stil ndryshe flokësh veç atyre natyrale të lirshme!

Mahnitëse si çdoherë, Jolie, mbante dhe një palë syze të markës Dior. Klan Kosova / KultPlus.com

Të ngjajshme