Familja mbretërore po publikon fotot surprizë të princit Philip pas vdekjes së tij

15 Prill, 2021 - 11:16 am

Në profilin zyrtar të familjes mbretërore në ‘Instagram’ miliona fansa janë surprizuar nga një foto e papublikuar e Princ Philip dhe Mbretëreshës Elisabeth duke pozuar me 7 nipërit e tyre më 2018-ën.

Foto është shkrepur nga Kate Middleton në kështjellën Balmoral. Po ashtu vetë çifti Kate – William kanë publikuar një foto të 2015-ës me Mbretëreshën dhe bashkëshortin e saj.

Të gjitha këto shkrepje, me një qëllim të vetëm: Të nderohet figura e princit të ndjerë.https://cas.criteo.com/delivery/afr.php?ptv=106&abp=1&zoneid=1409947&cb=12387613101&nodis=1&charset=UTF-8&dc=3&atfr=0&loc=https%3A%2F%2Fwww.gazetaexpress.com%2Ffamilja-mbreterore-po-publikon-fotot-surprize-te-princit-philip-pas-vdekjes-se-tij%2F

Të fundit

Të ngjajshme