I dëmtojnë drunjtë në rrugë, publikohen pamjet (FOTO)

30 Korrik, 2021 - 2:40 pm

Drunjtë që janë mbjellë nëpër rrugë të qytetit janë dëmtuar nga qytetarë të pandërgjegjshëm, dhe pamjet e tilla tashmë janë bërë publike, shkruan KultPlus.

Një ngjarje e tillë ka ndodhë në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Tetovë, ku edhe janë shpërndarë disa fotografi nga ky veprim i shëmtuar.

KultPlus ju sjell pamjet e kësaj rruge./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme