Këngëtari italian ka një i vit i mbyllur në shtëpi nga frika

4 Janar, 2021 - 5:13 pm

Këngëtarin e njohur italian, Adriano Celentano, që e njohim për vokalin, muzikën, tekstet e këngëve dhe zhdërvjelltësinë e tij në të vallëzuar, ka një vit që qëndron i mbyllur në shtëpi, që nga shpërthimi i pandemisë.

Që nga rastet e para ai zbuloi se së bashku me bashkëshorten e tij, Claudia Mori u izoluan në shtëpi nga frika se do të infektohen me virusin COVID-19.

Në një lidhje telefonike në emisionin “Domenica In”, ai tha: “Claudia dhe unë jemi mbyllur praktikisht prej 1 viti në shtëpi”.

Ndonëse gjatë gjithë jetës së tij ai nuk ka marrë asnjë vaksinë, ai do ta marrë atë për COVID-19, sepse gjithë kjo situatë e ka lodhur

“Unë nuk kam bërë kurrë vaksina, po pranoj që ta bëj tani”, u shpreh këngëtari italian. /Insajderi.com/ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme