Kosovare Asllani 3 gola në 3 minuta me Realin

7 Shkurt, 2021 - 10:26 am

Futbollistja shqiptare Kosovare Asllani vazhdon të shkëlqejë me fanellën e Real Madridit.

Ditën e djeshme Asllani ka realizuar tre gola në ndeshjen që Real Madridi e fitoi 3-1 kundër Valencias.

Ajo kompletoi tripletën brenda tre minutave, duke shënuar gol në minutën e 67’, 68’ dhe 80’.

Goli i parë nga gjuajtja e lirë ishte si dikur kur shënonte Cristiano Ronaldo, teksa goli i dytë ishte gjithashtu i bukur, ku realizoi me parabolë./ KultPlus.com

https://twitter.com/realmadridfem/status/1358046328681607168?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1358046328681607168%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fdiasporashqiptare.al%2F2021%2F02%2F07%2Fspanje-kosovare-asllani-3-gola-ne-3-minuta-me-realin%2F

Të fundit

Të ngjajshme