займ на карту онлайн потребительский кредит

“Nana, të dua” – mesazhet e ëmbla që vajzat ia lanë Vjosa Osmanit në zyrë

28 Maj, 2020 - 5:57 pm

Vjosa Osmanit i duhet shpesh herë që të bëjë dy punë shumë të rëndësishme në jetën e saj njëkohësisht – të jetë në krye të detyrës si kryeparlamentare dhe të përkujdeset për dy vajzat e saj binjake.

Një rast të tillë ajo duket se e pati edhe një ditë më herët kur dy vajzat e saj i kishte marrë në zyrën e Kryetares së Kuvendit, njofton Klan Kosova.

Por, duket se bijat e Vjosa Osmanit u përkujdesën që ta lumturojnë nënën e tyre duke i lënë mesazhe shumë të ëmbla në zyrë.

“Nana, të dua”, kishin shkruar ato në disa letra që i kishin lënë në vend të ndryshme në zyrën e nënës së tyre, madje duke ia ngjitur një të tillë edhe në ekranin e kompjuterit.

“Kur i merr fëmijët me vete në punë dhe kthehesh një ditë më pas në zyrë për t’i gjetur këto”, ka shkruar Osmani në Twitter.

Të ngjajshme