Uebfaqja e “TIKS. APP” ishte jashtë sistemit, por kaq bileta janë shitur për ndeshjen Kosovë-Angli

12 Nëntor, 2019 - 5:53 pm

Sot në orën 16:00 ka filluar shitja e biletave për ndeshjen e shumëpritur, Kosova – Anglia.Kosova – Anglia është takimi i fundit që kombëtarja e Kosovës e zhvillon në kuadër të ciklit kualifikues për ‘Euro 2020’, shkruan Insporti.

Pak çaste më parë, ueb-sajti në fjalë u kthye në sistem, derisa është parë se biletat në tribunat P2, P3 dhe P4 janë shitur.

Të fundit

Të ngjajshme