Vjosa Osmani takon Elvana Gjatën, bisedojnë për artin dhe muzikën

29 Qershor, 2021 - 7:41 pm

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, gjatë ditës së sotme është takuar me këngëtaren e njohur shqiptare, Elvana Gjata, shkruan KultPlus.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja nëpërmjet një postimi në Facebook, ku ka falënderuar Osmanin për mikpritjen dhe bisedën që kanë bërë për artin dhe muzikën.

“Falemderit që më keni pritur Presidente Vjosa Osmani. E lumtur për pritjen dhe bisedën e ëmbël për muzikën e artin, të ardhmen dhe shpresën për ditë më të bukura për të gjithë shqiptarët. #womenempowerement #çelu”, ka shkruar ajo në Facebook.

Elvana Gjata i ka dhuruar Osmanit edhe albumin e saj të fundit ‘Çelu’./ KultPlus.com

Të ngjajshme