‘Ajo nuk e di ku ka lumturi, ruan vajzërinë’

23 Shtator, 2019 - 7:11 pm

E hëna është e përkryer për ta dëgjuar zërin e Armend Rexhepagiqit.

Një prej këngëve të njohura të Armendit është “Ajo nuk e di”, një varg për dashurinë dhe për lulet.

Armendi, si me plot këngë të tjera, edhe me këtë këngë nuk gjendet në Youtube në ndonjë xhirim televiziv, por megjithatë kënga i ka bërë ballë këtij fakti.

“Ajo nuk e di” është një këngë e vjetër e Armendit, i cili para pak ditësh për KultPlus tregoi se do të rikthehet së shpejti me këngë të re dhe me një duet. / KultPlus.com

Të ngjajshme