займ на карту онлайн потребительский кредит

BBC Radio 4: Beyonce gruaja më e fuqishme në botën muzikore

30 Shtator, 2018 - 9:02 am

Beyonce është zgjedhur gruaja më e fuqishme e muzikës në botë nga “BBC Radio 4”.

Superylli i muzikës amerikane Beyonce, ishte në listën e industrisë së 40 femrave më me influencë në botë, falë feminizmit, aktivizimit dhe mesazhe pozitive që jep.

CARDIFF, WALES – JUNE 06: Beyonce Knowles performs on stage during the “On the Run II” tour opener at Principality Stadium on June 6, 2018 in Cardiff, Wales. (Photo by Kevin Mazur/Getty Images For Parkwood Entertainment)

Taylor Suift, Adele dhe Dua Lipa po ashtu janë pjesë e listës së grave më të fuqishme, që u zbulua si pjesë e Ditës Muzikore në BBC. Top 40-shja nuk përfshin vetëm ato që shesin më shumë, por edhe atyre që transmetojnë një mesazh me këngët e tyre./ ata

Të ngjajshme