Bebe Rexha befason për ditëlindje nënën e saj me këngë dhe valle shqiptare

31 Gusht, 2019 - 8:29 pm

Këngëtarja shqiptare, me famë botërore, Bebe Rexha dje festoi ditëlindjen e saj. Pasiqë nëna e saj kishte ditëlindjen një ditë më pas, Bebe e befasoi atë në një mënyrë shumë të këndshme dhe interesante, shkruan KultPlus

Në videon e postuar në llogarinë e saj në Twitter, atmosfera duket shumë e këndshme dhe Bebe shkruan ” Ditëlindja e nënës time, një ditë pas times. Kështu i bëra surprizë një veturë dhe ne festuam në shqip”

Të ngjajshme