Bebe Rexha publikon fotografinë e fëmijërisë: Me stërgjyshen time në Gostivar

16 Shtator, 2021 - 10:27 am

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha nëpër intervistat e saj të shumta përmend gjithmonë rrënjët e saj shqiptare, duke mos harruar të potencoj se sa krenare është për origjinën e saj, shkruan KultPlus.

Së fundi ajo ka publikuar një fotografi me stërgjyshen e saj, kur Rexha ishte vetëm katër vjeçe. Fotografia zë vend në Gostivar të Maqedonisë.

”Unë dhe stërgjyshja ime në Gostivar, Maqedoni, kur isha 4 vjeçe”, ka shkruar Bebe Rexha në mbishkrimin e fotografisë.

Këngëtarja e famshme është me origjinë nga Dibra e Maqedonisë së Veriut, qytet shqiptar në kufi me Bulqizën. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme