Beyonce lanson këngën e saj të re (VIDEO)

31 Korrik, 2020 - 7:21 pm

Mbretëresha e muzikës, Beyonce, ka publikuar videoklipin e këngës së saj më të re të titulluar ‘Already’.

Kënga vjen në bashkëpunim me Shatta Wale dhe Major Lazer dhe është pëlqyer jashtëzakonisht nga fansat e këngëtares, të cilët kanë vërshuar me komente e klikime në minutat e parë të lansimit.

Kënga duket se është pjesë e albumit ”Black is king”, të cilin këngëtarja pohoi se do ta lansojë po këtë ditë. / KultPlus.com

Të ngjajshme