Brenda shtëpisë së Adele: Enterieri më modern në stil fshati anglez (VIDEO)

24 Tetor, 2021 - 11:58 am

Pasi u kthye në skenë, ajo vendosi t’i afrohej pak audiencës dhe të hapte derën e shtëpisë së saj në Los Angeles, kjo nuk është diçka që shihet kaq shpesh

Vila e Adelës vlen 7 milionë paund dhe britanikja e ka dekoruar në stilin e vërtetë anglez.

“Unë u përpoqa të krijoj një ndjenjë të fshatit anglez”, i tha Adele mysafirit të saj, moderatorit Joe Sabia, transmeton KultPlus.

Duke kaluar nëpër gjelbërimin e harlisur, ju arrini në një derë hyrëse elegante që hap hapësirën e qilimave shumëngjyrësh në pjesën më të madhe të shtëpisë.

Ne shohim një kuzhinë kaq të njohur me plan të hapur në blu të errët me një ishull të madh mermeri dhe një mori ushqimesh të shëndetshme.

Nëse vazhdojmë vizitën do të shohim një divan masiv qoshe në dhomën e ndenjes. Gjithçka është zbukuruar me detaje minimale, ndërsa lulet zbukurojnë pjesën më të madhe të shtëpisë së këngëtares së famshme.

Adele ka zgjedhur më së shumti mobilie ngjyrë bezhë, ndërsa detajet në disa ngjyra të ndezura e bëjnë ekuilibrin e saj në dekorim. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme