Chris Brown konfirmon bashkëpunimin me reperin shqiptar

24 Janar, 2020 - 10:31 am

Reperi shqiptar që tashmë gëzon edhe famë ndërkombëtare, G4shi, kohë më para ka paralajmëruar për një bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur amerikan, Chris Brown, shkruan KultPlus.

Ky bashkëpunim tashmë u konfirmua edhe nga vetë artisti amerikan, përmes një postimi në llogarinë e tij personale në Instagram.

Kënga titullohet ‘Safety’ dhe do të jetë në bashkëpunim edhe me Afro B dhe DJ Snake, këngë kjo që pritet të publikohet nesër.

Kujtojmë që Gashi ka paralajmëruar adhuruesit se në vitin 2020 është viti i tij me projekte të njëpasnjëshme. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme