Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Karma” (VIDEO)

26 Shtator, 2021 - 8:00 pm

Dafina Zeqiri ka publikuar me videoklip këngën e saj më të re të titulluar “Karma”.

Kënga është pjesë e albumit të saj më të fundit “Dafinë moj”, i cili përmban gjithsej 14 këngë, e që disa prej tyre tashmë janë publikuar me videoklipe.

“Llafe llafe” në bashkëpunim me reperin Lyrical Son është kënga më e pëlqyer deri më tani nga ky album, duke marrë mbi 13 milionë klikime vetëm në You Tube deri më tani.

Ndërkohë, në videoklipin e këngës së publikuar të dielën, Dafina nuk paraqitet fare.

Albumi “Dafinë moj” mund të para-porositet, dhe të gjitha të ardhurat nga shitja e tij do të dhurohen për Shoqatën e Autizimt të Kosovës. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme