“Don’t Cry for Me Argentina” (VIDEO)

21 Qershor, 2018 - 11:07 pm

“Don’t Cry for Me Argentina” është një ndër këngët më hit të këngëtares me famë botërore, Madonna, shkruan KultPlus.

Një këngë e tillë ishte lansuar qysh në vitet e 70-ta dhe ishte dedikuar për Zonjën e Parë të Aegjentinës, Evita.

KultPlus ju sjellë versionin e këngëtares Madonna./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme