Dua Lipa dhe Miley Cyrus publikojnë versionin e ri të këngës së tyre (VIDEO)

5 Shkurt, 2021 - 6:44 pm

Është publikuar versioni remix i këngës “Prisoner” të Dua Lipës dhe Miley Cyrus, shkruan KultPlus.

Kjo këngë e cila vinte si formë bashkëpunimi për të parën herë mes dy këngëtareve të famshme, arriti suksese për dëgjueshmërinë e saj.

Si pjesë e albumit të Cyrus, “Prisoner” tanimë ka ardhur edhe në formatin audio të remixit nga Jax Jones.

Ndryshe, versioni i parë i kësaj kënge arriti që të marrë 52 milionë klikime në kanalin YouTube. / KultPlus.com

Të ngjajshme