займ на карту онлайн потребительский кредит

Dua Lipa dhe Sia do të sjellin bashkë një këngë

18 Shkurt, 2021 - 4:34 pm

Dua Lipa dhe Sia do të bashkëpunojnë në albumin më të ri të kësaj të fundit, transmeton KultPlus.

Këngëtarja australiane do të sjell albumin e tretë, të titulluar “Music – Songs from And Inspired ByThe Motion Picture”.

Në këtë album do të përfshihen këngën të cilat janë vlerësuar si më të suksesshmet e saj.

Përveç Dua Lipës, ky album do të ketë bashkëpunime edhe me emra të tjerë të njohur në sferën e muzikës. / KultPlus.com

Të ngjajshme