Edona dhe Tomori sjellin në versionin e tyre dy këngë nga grupi ‘Gjurmët’

16 Gusht, 2019 - 9:20 am

Edona Vatoci dhe Tomor Kuçi kanë lansuar projektin e tyre të përbashkët.

Dyshja ka risjellë në versionin e tyre këngët e “Gjurmëve”, në videoklipin ku janë përfshirë këngët ‘Të kam thënë mos i bje bukës me këmbë’ dhe ‘Këndoj ekzistoj!’.

Regjinë e videoklipit e ka realizuar Leart Rama.

Të fundit

Të ngjajshme