Elina Duni me projektin e ri “Wisdom” (VIDEO)

8 Janar, 2018 - 9:10 pm

Këngëtarja shqiptare Elina Duni ka njoftuar se viti 2018 po sjellë projektin e saj të ri “Wisdom”, shkruan KultPlus.

Po sipas saj, ajo bashkë me ekipin e saj do të kenë koncerte në Francë dhe Zvicër, duke nisë turin prej 27 shkurtit deri më 4 mars të këtij viti. Ajo ka ndarë një video nga projekti i ri “Wisdom”./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme