Elvana Gjata për Dua Lipën: Faleminderit për gjithçka që ke bërë për shqiptarët kudo në botë

10 Gusht, 2022 - 9:57 pm

Këngëtarja Elvana Gjata, është shprehur krenare me arritjet e Dua Lipës, shkruan KultPlus.

Përmes një postimi në ”Instagram”, ajo është shprehur shumë e lumtur dhe krenare me arritjet e Lipës, gjithashtu shprehu gëzim edhe për kohën që kanë kaluar së bashku.

“Kalova një kohë shumë të mirë me juve dhe familjen tuaj, Dua Lipa. Një artiste e vërtetë, një shpirt i bukur jashtë e brenda dhe shumë modeste. Jemi shumë krenarë për arritjet e tua dhe gjithçka çfarë ke bërë për festivalin dhe shqiptarë kudo në botë. Shumë dashuri”, thuhet në postimin e saj. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme