займ на карту онлайн потребительский кредит

Eneda Tarifa rikthehet tek “Kënga magjike”

6 Nëntor, 2019 - 12:30 pm

Pas fitores në edicionin e 54 të  ‘Festivalit të RTSH-së’ këngëtarja e njohur Eneda Tarifi nuk ka qënë pjesë e festivaleve muzikore.

Ajo vendosi që këngët e saja të mos i bëj pjesë të festivale por siç dhe duket ka ndërruar mendje.

Pas 11 vjetësh Eneda vendosi të rikthehet tek ‘ Kënga magjike’ dhe këngën e saj ja ka besuar Flori Mumajesit.

Në video Flori shfaqet duke pastruar dyshemenë e studios dhe Eneda i bën video.

“Kështu që po ju pyes një herë, si thoni a ta konfirmoj pjesëmarrjen time këtë të dielë në Kënga Magjike? A ju ka marre malli të dëgjoni një këngë nga ato të bukurat të miat?” shkruan përkrah videos Eneda. /KultPlus.com


Të ngjajshme