Era Istrefi të premten sjell këngën e re në bashkëpunim me artistin e njohur botëror

23 Mars, 2020 - 5:10 pm

Këngëtarja e njohur Era Istrefi e cila ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt te ri, si duket po i jep fund pritjes së fansave të saj, shkruan KultPlus.com

Përmes një videoje të publikuar në rrjetin e saj social Instagarm, ajo ka njoftuar se këtë të premte do të sjell këngën e re “No Maybes”.

Kënga është në bashkëpunim me këngëtarin e hitit të njohur “Temtation” – Arash. Kujtojmë se Era Istrefi tashmë ka depërtuar në tregun ndërkombëtar  me dy hitet  “Bon Bon” si dhe “Life it Up”. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme