Këngëtari shqiptar arrin në gjysmëfinalen e ‘The Voice’ dhe ngre në këmbë jurinë

27 Maj, 2019 - 5:30 pm

Këngëtari shqiptar, Gjon Muharremaj ose i njohur ndryshe me emrin e artit Gjon’s Tears, ka mahnitur jurinë e “The Voice” në Francë me performancën e tij të shtunën.

Ai performoi në skenë para jurisë këngën ‘Rocket Man’ të Elton John.

Gjon’s Tears ‘tronditi’ skenën me vokalin e tij të mahnitshëm ndërsa arriti të kualifikohej në gjysmëfinalen e ‘The Voice’.

Ja tetë gjysmëfinalistët:

-Në ekipin e Mikës: Gjon’s Tears dhe Whitney

-Në ekipin e Jenifer: Sidoine dhe Leona Winter

-Në ekipin e Soprano: Clément dhe Vay

-Në ekipin e Julien Clerc: Léonard dhe Pierre Danae./javanews/ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme