Këngëtarja e vrarë në Turqi, me prejardhje nga Ballkani

21 Qershor, 2018 - 6:11 pm

Këngëtarja e njohur, Hacer Tulu, 40- vjeçare që u qëllua për vdekje në një klub nate në Turqi kishte prejardhje nga Bosnja. Hacer ishte modele, aktore, si dhe këngëtare.

Ajo kishte lindur më 10 prill 1978 në Izmir të Turqisë. Prindërit e saj kishin prejardhje nga Bosnja, imigrantë në Turqi.

Këngëtarja kishte edhe një vëlla dhe besohet se ka edhe një vajzë pesëmbëdhjetë vjeçare.

Ajo kishte studiuar në drejtimin -Marrëdhënie me Publikun, ndërsa ishte artiste e njohur në Turqi me më shumë se 50,000 ndjekës në Instagram.

Në kanalin YouTube ka më shumë se 4 milionë shikime. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme