займ на карту онлайн потребительский кредит

Këngëtarja Surie nuk do të performojë prapë, edhepse u pengua në skenën e Eurovizionit

12 Maj, 2018 - 10:47 pm

Surie, këngëtarja e Anglisë sonte në Eurovizion, nuk do të ngjitet në skenë në fund të të gjitha performancave, siç lajmëroi më parë faqja e BBC në Twitter.

Duket se ekipi i këngëtares nuk ka pranuar ta nxjerrë në skenë prapë këngëtaren pasi ajo ka realizuar një performancë fantastike herën e parë, edhepse u pengua për disa sekonda.

Pak minuta më parë asaj një shikues nga audienca ia morri mikrofonin nga dora dhe e la atë pa e kënduar një pjesë të këngës.

Personi po mbahet në Polici momentalisht dhe do të sqarojë e do të ndëshkohet pse pengoi këngëtaren në fjalë. / KultPlus.com

Të ngjajshme