Koncerti i Jonas Brothers bashkon këngëtaret shqiptare Bebe Rexha dhe Ava Max

16 Qershor, 2019 - 1:02 pm

Bebe Rexha dhe Ava Max janë dy këngëtare që po arrijën sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Dhe yjet e muzikës pop nuk ngurrojnë të tregojnë mbështetjen për njëra-tjetrën.

Dy shqiptaret u takuan në koncertin e Jonas Brothers, ku ishin të ftuara për të performuar.

Bebe dhe Ava bënë fotografi me njëra-tjetrën në prapaskenë duke bërë simbolin e shqiponjës.

Pak kohë më parë, Bebe Rexha I bëri thirrje për bashkëpunim këngëtareve shqiptare me famë botërore, Dua Lipas, Rita Orës dhe Ava Max.

Por nuk dihet nëse ky bashkëpunim do realizohet./Oranews/

Image

Të fundit

Të ngjajshme