Mini-albumi i Rita Orës “Bang” arrin 40 milionë klikime në Spotify

17 Maj, 2021 - 6:00 pm

Rita Ora për momentin ndodhet në Sydney. Një udhëtim i tillë ka ardhur si rrjedhojë e punës së saj, pasi do të jetë pjesë e “The Voice”. Ndërkohë, në një postim në rrjetin social Instagram, Rita ka bërë të ditur se po shijon edhe suksesin e mini-alubmit.

“Bang” mban titullin prodhimtaria muzikore, këngë të cilat në platformën digjitale Spotify kanë arritur rreth 40 milionë klikime.

“Bang” EP NGA Rita Ora dhe Imanbek befasisht ka arritur 40 milionë klikime në Spotify”, shkruhej në postim.

Rita Ora gjithashtu është duke shijuar edhe romancën me regjisorin e njohur, Taika Waititi./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme