Përkujtohet Amy Winehouse në 10 vjetorin e vdekjes

16 Korrik, 2021 - 11:45 am


BBC Two do të publikojë një dokumentar special në 10 vjetorin e vdekjes së Amy Winehouse.

Ky muaj shënon 10 vjetorin e vdekjes së këngëtares së njohur, Amy Ëinehouse. Ajo ishte 27 vjeç kur vdiq, transmeton KultPlus.

Në përvjetorin e vdekjes së vajzës, mamaja e Amy, Janis, ka rrëfyer një dokumentar të ri për jetën e këngëtares. Ky dokumentar do të ketë pamje dhe intervista të papara, me miqtë dhe familjen e saj më të ngushtë. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme