Rita Ora: Kënaqësi të takohesha me kryeministrin Ramush Haradinaj

18 Shkurt, 2018 - 2:05 pm

Këngëtarja Rita Ora, e cila mbrëmë bëri një performancë të jashtëzakonshme në Prishtinë, me rastin e dhjetëvjetorit të pavarësisë së Kosovës, pati një takim edhe me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj në zyrën e tij.

“Ishte kënaqësi të takojë kryeministrin Ramush Haradinaj dhe të diskutojmë për të ardhmen emocionuese të vendit tonë”, ka shkruar Rita Ora në një postim të saj në Instragram.

Kujtojmë se mbrëmë, pas përfundimit të koncertit të saj, Ora u dekorua me dekoratën presidenciale nga presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi.

Të ngjajshme