Rrahje në koncertin e Dua Lipës në Kinë (FOTO)

13 Shtator, 2018 - 3:39 pm

Një incident gjatë koncertit në Kinë ka përlotur këngëtaren shqiptare, Dua Lipa. Ndërsa ajo po këndonte në skenë, fansat e saj shijonin muzikën dhe kërcenin.

Por në një moment të papritur disa efektivë policie janë futur mes turmës dhe kanë goditur disa prej fansave që po kërcenin, shkruan 27.al

Edhe pse u mundua të përmbahej, Dua nuk mundi t’i ndalë lotët. “Dua të krijoj një mjedis vërtet të sigurt për të gjithë që të argëtohemi. Dua që ne të gjithë të këndojmë, të kërcejmë e të kalojmë bukur”, iu drejtua fansave.

Sipas disa statuseve në rrjetet sociale fansat u përzunë nga koncerti prej policisë sepse po valëzonin flamurin e homoseksualëve.

Të fundit

Të ngjajshme