‘Secrets’ e DJ Regard, ndër 100 këngët më të mira të vitit 2020 në Apple Music

15 Dhjetor, 2020 - 9:16 am

“Secrets”, e cila u publikua këtë prill në bashkëpunim me artisten Raye, u prit dhe u vlerësua mjaft mirë nga publiku, duke rezultuar tashmë në një ndër këngët më të dëgjuara në gjithë botën, shkruan KultPlus.

Së fundmi u bë e ditur se për këtë këngë, Dardan Aliu, që tashmë është në mesin e DJ-ve më të mirë në botë, është futur në listën e 100 artistëve me ‘këngët më të mira të vitit 2020’ nga ‘Apple Music’.

“100 këngët më të mira të vitit 2020. Faleminderit nga Apple Music. Faleminderit për të gjithë dëgjuesit në Apple Music”, ka shkruar ai në rrjetin social Instagrami. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme