Skena gjigante nën tingujt e këngës “Titan”, Besa Kokëdhima performon në natën e dytë të “Eurovision 2024” 

9 Maj, 2024 - 9:27 pm

Shqipëria përfaqësohet nga Besa Kokëdhima me këngën “Titan”.

Performanca e saj sapo u realizua, teksa këngëtarja kishte zgjedhur një fustan të shndritshëm.

Aktualisht dihen 16 finalistët e parë, ku 10 vende kaluan gjysmëfinalen e parë që ishin: Serbia, Portugalia, Sllovenia, Ukraina, Lituania, Finlanda, Qipro, Kroacia, Irlanda, Luksemburgu.

Ndërsa 6 vendet si Franca, Italia, Anglia, Gjermani, Spanja dhe Suedia shkojnë automatikisht në finale. / KultPlus.com

Të ngjajshme