займ на карту онлайн потребительский кредит

Studio e baletit “Behia’s Dance” së shpejti sjell shfaqjen e fundvitit

17 Dhjetor, 2018 - 8:30 pm

Studio e baletit “Behia’s Dance” do të prezantojë premierën e shfaqjes se fundvitit ku me lëvizje baleti do të paraqitën nxënësit e kësaj studio baleti, shkruan KultPlus.

Premiera do të luhet nga fëmijët e studios së baletit “Behia’s Dance”, të cilët do të lëvizin nën koreografinë e Behie Murtezi dhe Driton Saqipi.

Premiera vjen më datë 21 dhjetor në Teatrin “Faruk Begolli” , duke filluar nga ora 19:00./ KultPlus.com

Të ngjajshme