Taulanti dhe Jeta sjellin ‘Make Yourself Comfortable’ nga New York (VIDEO)

21 Nëntor, 2017 - 8:32 pm

Taulant Mehmeti është një muzikant i njohur tanimë i cili ka kohë që karrierën e tij e zhvillon jashtë Kosovës.

Mehmeti, bashkë me Jetën si vokaliste, kanë realizuar së fundmi një Living Room Session ku e sjellin këngën “Make yourself comfortable” nga Sarah Vaughan.

https://www.youtube.com/watch?v=CRRD2J89jiw&feature=share

Mehmeti e shoqëron këngëtaren në kitarë në një performancë realizuar në Nju Jork, në shtator të këtij viti, por lansuar më vonë në Youtube, shkruan KultPlus.
Mehmeti ka performuar krahas Vic Juris, Dave Glasses, Luisito Quintero, Linda Briceno dhe Danny Mixon.

Po e sjellim këtu edhe videon në bashkëpunim me Jetën, që sjellë me të vërtetë një emocion të veçantë nga qetësia e Nju Jorkut. / KultPlus.com

Të ngjajshme