Vjosa Osmani ndan listën e këngëve që po e shoqërojnë në rrugëtimin e fushatës zgjedhore

11 Shkurt, 2021 - 10:29 am

Presidentja në detyrë e Republikës së Kosovës, ka bërë publike listën e këngëve të cilat kjo e fundit i dëgjon gjatë kësaj fushate zgjedhore, shkruan KultPlus.

Në listën e këngëve të publikuara, Osmani ka shkruar se muzika zë një vend të veçantë në jetën tonë, duke theksuar poashtu se është muzika ajo që na motivon dhe na sjell gëzim.

‘Sot po ndaj me ju disa nga këngët e këtij rrugëtimi ngazëllues të fushatës zgjedhore. Do të doja shumë që në komentet tuaja t’i ndani me mua këngët tuaja të preferuara!
Përqafime
!’, ka shkruar ndër të tjera Osmani. / KultPlus.com

Të ngjajshme